tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 lipca 2018

36-latek napadł z nożem na byłą dziewczynę i jej partnera

Tyscy policjanci zatrzymali 36-latka, który ranił nożem swoją byłą dziewczynę i jej chłopaka. Poszkodowani trafili do szpitala, a sprawca został osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed północą na ul. Starokościelnej w Tychach. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ugodzenia nożem. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 41-letnia kobieta, po rozmowie z byłym chłopakiem, została ugodzona przez niego nożem w brzuch i okolice klatki piersiowej. Sytuację miał widzieć jej 38-letni partner, który rzucił się na pomoc i w szarpaninie ze sprawcą został ugodzony w przedramię oraz okolice obojczyka.

Napastnik uciekł, jednak dzięki szybkiej interwencji mundurowych 36-latek został zatrzymany. Podejrzany o usiłowanie zabójstwa 41-latki trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był już wielokrotnie karany za przestępstwa m.in. zniszczenia mienia, kradzieże oraz groźby karalne. Aktualnie obowiązuje go zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny. Mężczyźnie pobrano krew do badań w celu zweryfikowania stanu trzeźwości oraz ew. obecności środków odurzających w organizmie.

Na szczęście obrażenia poszkodowanych na tę chwilę nie zagrażają ich życiu. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.