tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 24 lipca 2018

Kuchnie VERLE i AGD firmy Solgaz - nowe, duże studio w okolicy!

Artykuł sponsorowany:

W Pszczynie przy ul. Rybnickiej 13 powstało pierwsze studio mebli kuchennych z dużą ekspozycją. Dzięki dużej powierzchni jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu szereg innowacyjnych rozwiązań oraz przedstawić różne kolekcje mebli Verle Küchen na żywo. Współpraca z wiodącymi producentami sprzętu AGD pozwoli dobrać sprzęt, który spełni Państwa oczekiwania.

Studio mebli kuchennych Verle - Pszczyna, Rybnicka 13


Verle Küchen to marka oferująca niemieckie meble kuchenne. To właśnie w Niemczech znajduje się fabryka, która na co dzień produkuje meble na rynki całego świata. Made in Germany to właśnie dla nas wyznacznik jakości. Fabryki Verle Küchen w Niemczech znane są jako najbardziej nowoczesne i wydajne zakłady produkcyjne mebli w Europie.

kuchne verde certyfikaty


Niezliczone certyfikaty, dzięki którym klient ma pewność, że produkt spełnia restrykcyjne normy i wysokie standardy, co jest poświadczone certyfikatami:
 • Certyfikowane zarządzanie jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 50001:2011,
 • Certyfikat zarządzania środowiskowego zgodny z normą DIN EN ISO 14001:2009,
 • GS Mark (znak jakości) dla przetestowane bezpieczeństwa "Złotej M" z DGM, Deutsche Gütegemeinschaft Möbel (Niemiecki Związek Ochrony Jakości Mebli),
 • Znak środowiskowy "Der Blaue Engel" (Błękitny anioł eco-label),
 • oraz wiele innych.


Dzięki utrzymaniu wysokich wymogów jakościowych, mają Państwo pewność, że produkt będzie służył przez długie lata, a do tego spełni najśmielsze oczekiwania pod każdym względem. Wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych gwarantuje, że standard jakości utrzymany jest na najwyższym poziomie.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania bardzo funkcjonalne, których nie znajdą Państwo u innych producentów.

Ostatecznym elementem długiego procesu związanego z konsultacjami, produkcją, transportem oraz montażem - jest zadowolenie Klienta. Najważniejszy powód starań podejmowanych przez nas każdego dnia.

Potwierdzeniem tych wszystkich norm jest gwarancja jaką udzielamy na meble, która wynosi 5 LAT.

logo gaz pod szkłem


Dodatkowo w pszczyńskim studiu znajdują się ekspozycje produktów polskiego producenta sprzętu AGD - firmy Solgaz. To właśnie w studio w Pszczynie mogą Państwo zobaczyć oraz wypróbować rozwiązania do tej pory niedostępne, takie jak:

 • Ceramiczne płyty gazowe BEZPŁOMIENIOWE typu "GAZ POD SZKŁEM",
 • Płyta gazowa GAZ NA SZKLE, która sama gotuje (znana z programu "Bake Off - Ale ciacho!"),
 • Inteligentne okapy,
 • Innowacyjne piekarniki.


Wszystkie produkty Solgaz mogą Państwo również zobaczyć na stronie www.gazpodszklem.pl, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na ten temat.

logo kuchnie VERLE


PROMOCJA "100 za 1000"Za każde wydane 1000 zł na meble, otrzymują Państwo 100 zł rabatu na produkty Siemens z katalogu "Siemens dla Verle Küchen" (regulamin promocji dostępny w studio).

bewre, solgaz


ZAPRASZAMY SERDECZNIEPszczyna, Rybnicka 13


Godziny otwarcia:
 • poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00
 • sobota 9:00 - 14:00