tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2018

Sound of Gravity odwołane! Nie było zainteresowania biletami

2 września na Stadionie Miejskim w Tychach miało odbyć się największe ekstremalne show w Polsce - Sound of Gravity. Niestety, impreza została odwołana. Przyczyną jest brak wystarczającego zainteresowania przedsprzedażą biletów.

Loading...


Sound of Gravity to największe pokazy sportów ekstremalnych w naszym kraju. Podczas wydarzenia mieli się zaprezentować gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji. Organizatorzy zapowiadali m.in. pierwszą próbę wylądowania najniebezpieczniejszej ewolucji świata, czyli double backflip`a (podwójne salto w tył) na motocyklu crossowym przez Luca Ackermanna! Oprócz tego ogromne bangery na rowerach MTB i BMX czy inne wyczyny Freestyle Motocross w rytmie największych hitów legendarnej grupy Queen.

Motocykle i rowery to jednak nie jedyne dyscypliny, które tego dnia miały pojawić się na skoczniach tyskiej areny. Freestyle Quad to obowiązkowy element każdego ekstremalnego widowiska świata - nie inaczej miało być na Sound of Gravity. Na skoczniach pojawić się mieli także FMX`owcy oraz Dawid i Szymon Godziek reprezentujący dirt jumping. Bracia pochodzący z Suszca to jedni z najbardziej rozpoznawalnych w świecie zawodnicy sportów akcji, którzy od wielu lat skaczą pod skrzydłami zespołu Red Bull`a.

Niestety, ze względu na brak wystarczającego zainteresowania przedsprzedażą biletów, organizatorzy wydarzenia musieli podjąć decyzję o odwołaniu imprezy. Wszyscy klienci, którzy kupili już wejściówki otrzymają zwrot pieniędzy za pośrednictwem portalu ebilet.pl.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.