tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2018

Potrącenie na przejściu. Piesza z obrażeniami głowy trafiła do szpitala

We wtorek, 17 lipca około godziny 15.15 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Sikorskiego w rejonie aquaparku na pasie w kierunku Paprocan doszło do potrącenia 17-letniej pieszej. Poszkodowana z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Potrącenie 17-latki na przejściu dla pieszych - 17
Potrącenie 17-latki na przejściu dla pieszych - 17.07.2018 · fot. 112Tychy


Na miejsce zdarzenia wezwany został ZRM i patrol policji. Jeszcze przed przybyciem karetki pogotowia pierwszej pomocy poszkodowanej pieszej udzielali ratownik z pobliskiego aquaparku oraz świadkowie zdarzenia. Piesza z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci do zdarzenia doszło gdy kierująca samochodem Renault omijała zatrzymujący się przed oznakowanym przejściem dla pieszych samochód Audi, który ustępował pierwszeństwa pieszej. W wyniku tego manewru doszło do potrącenia. Kierującej Renault (sprawczyni zdarzenia) zatrzymane zostały uprawnienia do kierowania pojazdami.

Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy, 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.