tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 lipca 2018

[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech osobówek na ulicy Edukacji

We wtorek, 17 lipca około godziny 11.20 na ulicy Edukacji w rejonie numeru 68 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Zderzenie trzech osobówek na ul. Edukacji - 17.07.2018 · fot. 112Tychy


Zgłaszający poinformował dyżurnych KMP Tychy i SKKM PSP Tychy, że jedna z osób potrzebuje pomocy medycznej. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Tychy, patrol policji oraz ZRM. Ruch na odcinku od wjazdu do marketu TESCO do skrzyżowania z ulicą Elfów na czas działań ratunkowych został całkowicie wstrzymany. Objazd prowadził ulicą Elfów. Celem pomocy w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia na miejsce wezwany został dodatkowy patrol policji.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci winna zdarzenia była kierująca Fordem Ka. Kobieta chciała ominąć Mazdę, której kierowca zatrzymał się, aby zaparkować na chodniku wzdłuż ulicy Edukacji. Kierująca Fordem zahaczyła Mazdę, a następnie utraciła panowanie nad swoim samochodem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z kierowanym przez mężczyznę Nissanem. W wyniku zderzenia Ford obrócił się w kierunku przeciwnym. Kierująca Fordem została przetransportowana do szpitala na dokładniejsze badania - na miejscu został stwierdzony uraz nogi.

Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu. Dwa z trzech uszkodzonych pojazdów zostały odholowane przez pomoc drogową. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.