tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2018
  • 7 sierpnia 2018

Zespół Paganda zagra podczas piątej edycji festiwalu "Rock na Plaży"

Znamy już pierwszy zespół, który zagra w głównym Konkursie Kapel na Rocku na Plaży Paprocany! Decyzją publiczności zgromadzonej na Placu Baczyńskiego w ramach Niedzieli Rockowej, 1 września na Dzikiej Plaży zagra Paganda.

Niedziela Rockowa na Placu Baczyńskiego - 5.08.2018 · fot. JZ / tychy.info


Przed nami jubileuszowa, piąta edycja "Rock na Plaży Paprocany", festiwalu, który na dobre zadomowił się nad jeziorem w Tychach. Usłyszymy legendy rocka, ale nie tylko - konkurs to świetna okazja, by wystąpić na jednej scenie z legendarnymi grupami oraz skonfrontować się z artystami o wieloletnim doświadczeniu i zdobyć nagrodę finansową.

W niedzielę, 5 sierpnia na Placu Baczyńskiego w ramach cyklu „Bacz na niedziele” odbyła się Niedziela Rockowa, czyli tyskie eliminacje do konkursu kapel na Rock na Plaży Paprocany 2018. Zgodnie z regulaminem, podczas tyskiego etapu przesłuchań konkursowych zagrały 4 zespoły spełniające choć jeden z warunków skierowanych do związanych z Tychami wykonawców: Pan Pozor, Three Generations, Nothin To Lose i Paganda.

Decyzją publiczności zgromadzonej na Placu Baczyńskiego, 1 września na Dzikiej Plaży zagra Paganda, która zdobyła 101 głosów. Kolejne miejsca należały ex aequo do zespołów Three Generations i Nothin To Lose (po 58 głosów), Pan Pozor zaskarbił zaś serca 28 osób oddających głosy.

Nagrania Miejskiego Centrum Kultury z eliminacji do konkursu Rock na Plaży:

Loading...


Loading...


Loading...


Loading...

BM / tychy.info, źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.