tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 lipca 2018

Hamował i zajeżdżał drogę. Policja szuka świadków

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym. Nieustalony kierujący wykonywał manewr nagłego hamowania przed pojazdem. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z tyskimi policjantami.

Do zdarzenia doszło 15 czerwca około godz. 13.15, na DK 86, pomiędzy wyjazdem z centrum miasta, a Czułowem (w kierunku Katowic). Kierujący nieustalonym pojazdem najprawdopodobniej koloru szarego o początkowych numerach rejestracyjnych SK 42..., wykonując kilkukrotny i nieuzasadniony manewr nagłego hamowania przed pojazdem marki Toyota Corolla o numerze rejestracyjnym PO 1..., spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Katowic.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 325-62-96 .

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.