tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2018
  • 10 lipca 2018

415 rowerzystów wzięło udział w 133. Nocnym Rajdzie Rowerowym

W sobotę, 7 lipca w ramach akcji „Lato w Mieście” odbył się 133. Tyski Nocny Rajd Rowerowy. W nocnej 20-kilometrowej eskapadzie udział wzięły całe rodziny.

133. Tyski Nocny Rajd Rowerowy - 7.07.2018 · fot. Michał Kasperczyk - Radny Miasta Tychy


Tuż przed startem do uczestników trafiło 100 par klapek z napisem „Uśmiechnij się” na lato od Agencji Promocyjno - Reklamowej NOL-TYCHY. Najmłodsi uczestnicy rajdu otrzymali lampki oraz zapięcia do roweru przekazane przez firmę Techcar. Najmłodszy uczestnik miał zaledwie 2 lata i był wieziony przez mamę w siodełku, ale również 3-latek jechał w siodełku z tatusiem. Natomiast najmłodszymi uczestnikami rajdu jadącymi samodzielnie były dziewczynki: 6-letnie Zuzia i Agatka, a najstarszym 68-letni Pan Franciszek.

Trasa rajdu przebiegała od Parku na Sublach ulicami miasta oraz okolicznymi lasami do mety zlokalizowanej na Browarze Obywatelskim. Na miejscu na uczestników czekało nie tylko ognisko, ale również specjalny mapping wyświetlony na murach Browar Obywatelski Tychy oraz zabawa z DJ-em.

- Kolejny Tyski Nocny Rajd Rowerowy z cyklu „Lato w Mieście” już 14 sierpnia. Start o godzinie 21.30 z parkingu przy parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Parku Suble - zaprasza organizator Michał Kasperczyk ze Stowarzyszenia NOL-TYCHY.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe odbywają się przez cały rok, niezależnie od pogody raz w miesiącu w 4 sezonach: zimowym, wiosennym, letnim i jesiennym.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.