tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 lipca 2018
  • 10 sierpnia 2018

3 tysiące złotych dla Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”

Projekt Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” znalazł się w gronie zwycięskich programów w konkursie “Decydujesz, pomagamy”, organizowanym przez Tesco. Jego celem jest wspieranie inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności.

3 tysiące złotych dla Fundacji Śląskie Hospicjum d
fot. Świetlikowo


„Świetlikowo” zgłosiło do konkursu projekt organizacji tzw. Białej Soboty - cyklicznej akcji bezpłatnych porad medycznych dla mieszkańców Tychów i okolic, w szczególności dla dzieci. Jako laureaci otrzymają 3 tysiące złotych na realizację przedsięwzięcia.

Program „Decydujesz, pomagamy” od 2016 roku wspiera aktywnych mieszkańców w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. W IV edycji dzięki grantom z programu zrealizowanych zostanie 375 projektów w całej Polsce - 48 z nich w województwie śląskim.

Więcej informacji o inicjatywie „Świetlikowa” oraz lista zwycięskich projektów znajduje się na stronie organizatora konkursu.

Loading...

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.