tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2018

Tyska policja będzie miała czterech nowych funkcjonariuszy

Za pół roku, po odbyciu szkolenia, szeregi tyskiej policji zasilą funkcjonariusze, którzy wśród szerokiej konkurencji w kwalifikacjach zdobyli wymagającą ilość punktów. Komendant Miejski Policji w Tychach mł. insp. Andrzej Trzciński oficjalnie przywitał czterech nowo przyjętych do służby policjantów.

Tyska policja będzie miała czterech nowych funkcjo
Tyska policja będzie miała czterech nowych funkcjonariuszy · fot. KMP Tychy


W poniedziałek, 2 lipca Komendant Miejski Policji w Tychach mł. insp. Andrzej Trzciński oficjalnie przywitał czterech nowo przyjętych do służby funkcjonariuszy. Nowi policjanci najbliższe pół roku spędzą w policyjnej szkole ucząc się przepisów, technik interwencyjnych oraz szkoląc swoje umiejętności, które wykorzystają w przyszłej służbie. Wcześniej musieli przejść całą procedurę kwalifikacyjną obejmującą test wiedzy składający się z 40 pytań i test sprawności fizycznej, polegający na pokonywaniu toru przeszkód w określonym czasie.

Tyska policja będzie miała czterech nowych funkcjo
Tyska policja będzie miała czterech nowych funkcjonariuszy · fot. KMP Tychy

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.