tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2018

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Sikorskiego. Fiat dachował

W niedzielę, 1 lipca po godzinie 22.00 dyżurni SKKM PSP Tychy oraz KMP Tychy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zgrzebnioka.

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Sikorskiego - 1.07.2018 · fot. 112Tychy


Ze zgłoszenia wynikało, że w wyniku zderzenia Opla i Fiata, ten drugi samochód wylądował na dachu. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, patrole policji oraz ZRM. Na czas działań ratunkowych ruch w kierunku centrum miasta został zablokowany całkowicie, a w kierunku trasy DK 1 odbywał się tylko prawym pasem. Na szczęście osobom podróżującym pojazdami nic się nie stało i po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostali oni na miejscu. Skończyło się tylko na uszkodzonych pojazdach. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Strażacy, poza zabezpieczeniem miejsca zdarzenia, postawili dachującego Fiata na koła, a następnie usunęli rozbite pojazdy na pobliski parking. Po około czterdziestu minutach ruch w miejscu zdarzenia został przywrócony całkowicie. Z ustaleń pracujących na miejscu Policjantów wynika, ze winnym zdarzenia jest kierowca Opla, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem i doprowadził do zderzenia. Za spowodowanie kolizji został on ukarany mandatem karnym. Około godziny 23 działania na miejscu zostały zakończone.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.