tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2018
  • 2 lipca 2018

Anita Skapczyk kandydatką PiS na prezydenta Tychów

Anita Skapczyk kandydatką PiS na prezydenta Tychów. We wtorek, 26 czerwca Prawo i Sprawiedliwość zatwierdziło jej kandydaturę.

41-letnia Anita Skapczyk od urodzenia jest związana z Tychami. Jest mężatką, ma trójkę dzieci. Anita Skapczyk jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach na kierunku Przedsiębiorczość. Od 2003 roku prowadzi własną firmę i jednocześnie aktywnie działa w lokalnym samorządzie m.in. angażując się w działalność jednostki pomocniczej Rady Miasta Tychy.

Anita Skapczyk jest Przewodniczącą Rady Osiedla Wartogłowiec, współpracowała również ze Stowarzyszeniem Tychy Naszą Małą Ojczyzną, jest także Przewodniczącą Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr 18. W centrum zainteresowania kandydatki PiS jest szeroko pojęta tematyka rodziny, sprawy socjalne i bezpieczeństwo. Wkrótce ma zaprezentować swoje założenia programowe.

Poparcia udzieliło jej Stowarzyszenie Tychy Naszą Małą Ojczyzną.

Anita Skapczyk
fot. Anita Skapczyk


Anita Skapczyk
fot. Anita Skapczyk

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.