Reklama

Wiadomości

  • 28 czerwca 2018
  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6347

20-letnia kobieta zmarła wskutek zatrucia tlenkiem węgla

W czwartek, 28 czerwca około godziny 12.00 na ulicę Ejsmonda w Tychach zostały wezwane służby ratunkowe w związku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla.

Ze zgłoszenia wynikało, że podczas kąpieli zasłabła młoda dziewczyna i zachodzi podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla. Na miejsce poza zastępem JRG Tychy udał się również patrol policji. Po dotarciu na miejsce ratownicy medyczni prowadzili już reanimację ok. 20-letniej dziewczyny.

Strażacy w mieszkaniu wykonali pomiary - wykazały one obecność tlenku węgla. Dodatkowo na miejsce wezwane zostało pogotowie gazowe. Niestety pomimo wysiłku ratowników młodej dziewczyny nie udało się uratować. Na miejsce wezwana została grupa dochodzeniowo - śledcza oraz prokurator, a także administrator budynku. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.