tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2018

Śmiertelny wypadek na ul. Cielmickiej. Nie żyje motocyklista

W środę, 6 czerwca około godziny 22.20 dyżurny SKKM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Cielmickiej. Kierujący audi zderzył się z motocyklistą. Niestety obrażenia kierującego jednośladem okazały się śmiertelne.

Śmiertelny wypadek na ul. Cielmickiej - 6.06.2018 · fot. 112Tychy


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 22-letni mężczyzna kierujący audi, podczas włączania się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Po dotarciu służb na miejsce okazało się, że stan motocyklisty jest bardzo ciężki. Strażacy szybko zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wraz z ratownikami medycznymi przystąpili do udzielania pomocy. Na miejsce wezwany został dodatkowy patrol policji oraz ZRM i śmigłowiec LPR (ostatecznie odwołany). Ratownicy wraz ze strażakami przez blisko pół godziny walczyli o życie motocyklisty prowadząc reanimację - niestety bezskutecznie.

38-letni kierujący jednośladem w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierowca audi został zatrzymany do dyspozycji policjantów i prokuratora, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.

Śmiertelny wypadek na ul. Cielmickiej - 6.06.2018
Śmiertelny wypadek na ul. Cielmickiej - 6.06.2018 · fot. 112Tychy


Na czas działań ratunkowych oraz wykonania dokumentacji ze zdarzenia ruch na ul. Cielmickiej w miejscu zdarzenia został całkowicie zablokowany. Rozbite pojazdy zostały zabezpieczone przez policję. Działania zostały zakończone po godzinie 3 nad ranem.

wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Turyńskiej
Wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Turyńskiej - 6.06.2018 · fot. 112Tychy


To było drugie zdarzeniem z udziałem motocyklisty, do którego doszło wczoraj na tyskich drogach. Przed godziną 7.00 na ul. Turyńskiej 60-letni kierujący samochodem marki Mitsubishi wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Pisaliśmy na ten temat w artykule: "Motocyklista w szpitalu. Kierowca Mitsubishi nie ustąpił pierwszeństwa".

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy, 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.