tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2012
  • 25 marca 2012

Koncert zespołu Redakcja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj

Za nami:

25 marca (niedziela) Skup Kultury zaprasza na koncert zespołu Redakcja. Początek o godzinie 20.00.

Redakcję założył gitarzysta i tekściarz Darek Dusza, legendarna postać polskiej muzyki punkowej i niezależnej. Artysta znany m.in. z takich formacji jak Śmierć Kliniczna, Absurd czy DiM, od lat współpracuje również z Irkiem Dudkiem. Jest autorem takich piosenek Shakin` Dudi jak "Au sza la la la" czy "Och, Ziuta", pisał również teksty dla zespołu Dżem ("Malowany ptak", "Zapal świeczkę").

Do współpracy zaprosił wokalistę Adama Antosiewicza (ex- El Seccatore, Trzy Kluski Śląskie), Bartka Stuchlika (Shakin` Dudi) i Łukasza Walczaka. W kwietniu 2011 roku ukazał się debiutancki album zespołu "Horrroskop" (Jimmy Jazz Records). Płyta została dobrze przyjęta m.in. przez recenzentów "Newsweeka", "Teraz rocka" i wielu innych mediów. Piosenki z "Horrroskopu" można usłyszeć na antenie Polskiego Radia PR I i wielu innych rozgłośni.

Muzyka Redakcji to żywiołowa mieszanka punk rocka, rock`n`rolla i garażowych brzmień z lat sześćdziesiątych. W repertuarze koncertowym zespołu znalazły się też legendarne utwory Śmierci Klinicznej i Absurdu. Żywiołowe, energetyczne koncerty to najmocniejsza strona zespołu.

Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży do nabycia w sieci tickietpro.pl oraz Klub Fraktal i Sklep Muzyczny Wersel.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Skup Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj