Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 maja 2018
  • 15 maja 2018

[ZDJĘCIA] II Tyski Kiermasz "Mama i Dziecko" na placu targowym

W niedzielne przedpołudnie tyskie mamy skorzystały z możliwości kupienia lub wymiany ubranek, zabawek i akcesoriów dziecięcych. Akcja została zorganizowana po raz drugi przez Inicjatywę Tyską.

II Tyski Kiermasz "Mama i Dziecko" na placu targowym - 13.05.2018 · fot. JZ / tychy.info


13 maja Inicjatywa Tyska zaprosiła tyskich rodziców do uczestnictwa w kiermaszu używanych rzeczy dla dzieci. Akcja odbyła się na tyskim targowisku przy ul. ks. Kapicy. W niedzielne przedpołudnie oferta przedstawiona przez mamy i całe rodziny, które zgłosiły wcześniej chęć uczestnictwa w kiermaszu jako sprzedawcy była niezwykle szeroka. Mogliśmy wyposażyć się w używane ubranka, pluszaki, zabawki interaktywne i sportowe, po akcesoria dziecięce. Przedmioty można było kupić za określoną kwotę, ale także potargować się, zaproponować własną cenę i wymienić się z innymi rodzicami. Ideą przewodnią jest recykling używanych rzeczy, które wciąż są w dobrym stanie i mogą posłużyć innym dzieciom.

Kiermasz skierowany był tylko do rodziców, z możliwości wystawienia towarów wykluczone zostały tyskie sklepy z branży dziecięcej.

BM, joa / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.