Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 maja 2018

GKS Tychy ma swój energy drink!

Wilcza Energia, bo tak nazwano nowy produkt skierowany do sympatyków tyskiej drużyny, zadebiutowała na sklepowych półkach jeszcze przed majówką.

"Wilcza energia" to propozycja dla fanów napojów dodających „skrzydeł”. Władze GKS Tychy postanowiły stworzyć własną linię energy drinków. Opakowanie w klubowych barwach nawiązuje do wilczej symboliki, związanej bezpośrednio z legendą powstania Miasta Tychy. Oficjalna maskotka GKS-u to także wilczek o imieniu Tysek. Energetyk nosi nazwę „Wilcza Energia”.

Puszki o objętości 250 ml pojawiły się w kilku sklepach na terenie Tychów, głównie w hipermarketach. W tyski energy drink można zaopatrzyć się także w oficjalnym sklepie GKS Tychy na Stadionie Miejskim.
- Dostrzegając zapotrzebowanie takimi produktami postanowiliśmy wprowadzić na rynek własną markę energy drinków. Chcemy wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych kibiców, którzy cenią sobie smak i wysoką jakość. Bardzo ważny jest również fakt, że zakup każdego energy drinka będzie oznaczał dla klubu określone wpływy - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Zakup "Wilczej Energii" oznacza finansowe wsparcie dla GKS-u Tychy. Sugerowana cena energy drinka to 2,99 zł. Napój został wprowadzony na rynek jeszcze przed majówką, na sklepowych półkach pojawił się już w piątek, 28 kwietnia.

Gdzie można kupić „Wilczą Energię”? Między innymi w sklepie sieci Piotr i Paweł w Gemini Park, w Auchan, na Halach Targowych w boksie 29, na ul. Sienkiewicza 33, Przemysłowej 60, Hierowskiego 21c, a także w kilku kioskach w centrum miasta.

Loading...

BM, joa / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.