Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 maja 2018
  • 10 maja 2018

Kolejne licytacje na rzecz Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

Władze fundacji i wolontariusze powstającego w Tychach Śląskiego Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo zachęcają do wspomagania budowy obiektu. Możemy wziąć udział w licytacjach w serwisie Charytatywni Allegro.

- Kolejne charytatywne licytacje na rzecz Hospicjum Dziecięcego Świetlikowo w Tychach przed nami! O co tym razem możecie zawalczyć? Gadżety od gwiazd i sportowców z ich autografami, piękną biżuterię Swarovskiego (może ktoś na Dzień Matki?), nasze maskotki świetliki z autografami Magdy Gessler, Kamila Bednarka czy Marka Piekarczyka i wiele innych licytacji - zobaczcie sami! - apelują na Facebooku władze fundacji.

Na liście licytacji znajdują się obecnie płyta Kortez z autografem, zdjęcie Justyny Steczkowskiej z autografem, karty zawodników i kalendarz Skry Bełchatów z autografami, kartka Golec uOrkiestra z autografami, ręcznie robiona biżuteria czy też pocztówki Farben Lehre Achtung 2012.

Dochód z licytacji zasili konto Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo. Aby zakończyć pierwszy etap budowy obiektu potrzeba milion złotych. Obecnie na koncie fundacji znajduje się 605 tysięcy złotych. Pamiętajmy - liczy się każda złotówka!

Przypominamy także, że już 12 maja w ZS im. Orląt Lwowskich w Tychach odbędzie się II Piknik Rodzinny, podczas którego zostanie przeprowadzona akcja zbierania słodyczy dla Świetlikowa „Słodki Uśmiech”. Szczegóły dostępne na Facebooku:

Loading...

joa / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.