tychy.info

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2018

Pierwsze urodziny Bara Sushi: w weekend rabat -20% na całe menu

Artykuł sponsorowany:

Jeśli jesteś wielbicielem kuchni japońskiej, smakoszem różnorodnych zestawów sushi, japońskich zup, przystawek, sałatek, dań głównych lub po prostu nigdy nie jadłeś prawdziwego sushi to restauracja Bara Sushi mieszcząca się w Tychach przy ulicy Bielskiej 135/23, jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Bara Sushi


W Bara Sushi zawsze możesz liczyć na świeżą, japońską ucztę kulinarną i być pewnym, że za wysoką jakością oferowanych dań, kryje się prawdziwie rozsądna cena! Dodatkowo z okazji pierwszych urodzin sieci restauracji Bara Sushi już w najbliższy weekend na gości czeka dodatkowa niespodzianka - 20% rabatu na zamówienia złożone telefonicznie jak i we wszystkich lokalach również w Tychach. Odwiedź sieć restauracji Bara Sushi i rozkoszuj się smakiem swoich ulubionych potraw w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Bara Sushi, Milik, czerkawski
Stałym gościem tyskiego Bara Sushi jest Arkadiusz Milik. Kto wie, może znanego piłkarza spotkamy także w pszczyńskim Bara Sushi


W restauracji znajdziemy bogatą ofertę przystawek, zup, sałatek i dań głównych. Przede wszystkim dostępne będą różne zestawy sushi! Wszystkie swoje dania oferuje na miejscu w lokalu mieszczącym się się w Tychach przy ulicy Bielskiej 135/23 oraz z możliwością dowozu do klienta. Dowóz na terenie miasta jest w gratisie! Sushi dowożone jest także do okolicznych miejscowości.

Restauracja Bara Sushi zaprasza wszystkich od poniedziałku do niedzieli w godz. 12:00-22:00. Organizuje również cateringi–, imprezy okolicznościowe oraz –imprezy dla firm.
Jednym słowem - nareszcie do Pszczyny dotarła prawdziwa japońska restauracja!

Bara Sushi - Pszczyna, ul Rymarska 2 · fot. pless.pl


Bara Sushi Tychy