tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2018

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez zatrudni salowe

Władze Szpitala Megrez ogłosiły nabór do grupy salowych. Podania można składać do 15 maja.

Jak informuje Dział Kadr i Płac, a także Dział Higieny i Żywienia Szpitala Wojewódzkiego placówka poszukuje kilku salowych.

Do obowiązków i zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie utrzymanie czystości i porządku pomieszczeń szpitalnych, pomoc personelowi medycznemu podczas wykonywania czynności przy pacjencie, bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności.

Od kandydata oczekuje się dyspozycyjności do pracy, empatii, odpowiedzialności, skrupulatności, dokładności, a aktualna książeczka sanepidowska będzie dodatkowym atutem.

CV należy przesłać mailem na adres rekrutacja@szpitalmegrez.pl lub złożyć osobiście w godzinach 8:00-15:00 w pokoju 1.10 w siedzibie Spółki Megrez przy Edukacji 102 w Tychach do 15 maja.

Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Megrez Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm).”

joa / tychy.info
źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.