tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2018

Uszkodził lusterko zaparkowanego pojazdu i odjechał z miejsca kolizji

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 17 kwietnia przy ul. Cyganerii w Tychach. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami z Tychów.

Reklama

We wtorek, 17 kwietnia w godz. 8.00-10.10 w Tychach przy ul. Cyganerii 11 nieustalony kierujący, pojazdem nieustalonej marki koloru białego, o prawdopodobnych nr rej. ST ...30M podczas wykonywanego manewru omijania najechał na zaparkowany po prawej stronie jezdni samochód osobowy marki Volvo V50 o nr rej. ST 1.... Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia drogowego. Wskutek kolizji doszło uszkodzenia lewego zewnętrznego lusterka pojazdu Volvo.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. (32) 325-62-96.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.