tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2018

Uszkodziła zaparkowany samochód i odjechała. Szuka jej policja

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji tyskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 14 kwietnia na ul. Jaśkowickiej w Tychach. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policjantami z Tychów.

Do zdarzenia doszło w godzinach między 8.00-8.10 w Tychach na parkingu niestrzeżonym sklepu przy ul. Jaśkowickiej 11. Nieznana kierująca samochodem osobowym marki Peugeot GTI koloru białego o numerze rejestracyjnym ST ... wskutek niezachowania należytej ostrożności, wykonując nieznany manewr, najechała na lewe tylne naroże prawidłowo zaparkowanego samochodu marki BMW 520D koloru białego o numerze rejestracyjnym SK 5..., powodując jego uszkodzenia. Sprawczyni oddaliła się w nieznanym kierunku.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska pokój nr 33, tel. 325-62-96.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.