tychy.info

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2018

To człowiek robi zdjęcia, nie aparat. Rozpoczynamy kurs fotografii

Artykuł sponsorowany:

Lubisz robić zdjęcia, ale chciałbyś podszkolić swój warsztat? Zawsze marzyłeś, aby zostać fotografem, ale nie wiesz jak się za to zabrać? To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu z nas. W Tychach rozpoczyna się kurs fotografii. Każdy jest mile widziany. Stary, młody, fan lustrzanek, jak i kompaktowych sprzętów.

Startujemy w Tychach od 7 maja - zapisy trwają!ProfotoStudio


Szkolenie to aż dziesięć godzin wykładów, ćwiczeń i zajęć praktycznych w plenerze. Miesięczny kurs skierowany jest do początkujących oraz średniozaawansowanych miłośników fotografii, którzy chcą wykonywać lepsze zdjęcia i świadomie używać aparatu.

- Kurs ma na celu zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z fotografią, obsługą sprzętu fotograficznego, omówienie klasycznych tematów fotograficznych: portret, krajobraz i reportaż. Program kursu pomaga odpowiedzieć na wiele pytań, nurtujących miłośników fotografii - podkreśla Krzysztof Staniszewski, twórca kursu i jego wykładowca.

Staniszewski pochodzi z fotograficznej rodziny. Pasję odziedziczył po ojcu, który od zawsze prowadził rodzinny zakład. Wrażliwość pielęgnowałem pod kierunkiem Mariana Schmidta w Warszawskiej Szkołę Fotografii. Najlepiej realizuje się w fotografii społecznej, reportażowej i kreacyjnej. Uwielbia pokazywać ludzi i towarzyszące im emocje. Studiował w Warszawskiej Szkole Fotografii oraz reklamę w Szkole Głównej Handlowej. Jest właścicielem ogólnopolskiej firmy ProfotoStudio zajmującej się m.in.: fotografią reklamową, reportażową oraz biznesowa i wizerunkową.

Zapraszam do zapoznania się z szczegółami kursu na profotostudio.pl.