tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2018

33-letni tyszanin poszukiwany listem gończym sam oddał się w ręce policji

Do aresztu śledczego trafił 33-letni tyszanin, który w policyjnym systemie figurował jako osoba poszukiwana listem gończym. Mężczyzna zadzwonił do swojego dzielnicowego, podał miejsce pobytu twierdząc, że chce dobrowolnie zgłosić się celem doprowadzenia do aresztu śledczego, by odbyć karę pozbawienia wolności.

Nietypowy telefon odebrał we wtorek, 17 kwietnia dzielnicowy, który w słuchawce usłyszał mężczyznę mającego prośbę o zatrzymanie. Mężczyzna oświadczył, że jest poszukiwany i podał miejsce, w którym oczekuje na przyjazd radiowozu. Mundurowi zjawili się pod wskazanym adresem, gdzie zastali zgłaszającego. Jak się okazało 33-latek faktycznie był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Katowicach.

Tyszanin oświadczył policjantom, że nie chce się dłużej ukrywać przed organami ścigania i trafił już do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.