tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2018
  • 27 kwietnia 2018

Spotkanie z Kasią Pawluś połączone ze zbiórką na leczenie Emilki

Za nami:

Chcesz wiedzieć jak to jest być jedną na milion? Potrzebujesz, aby ktoś pomógł wyrosnąć Twoim skrzydłom, potrzebna Ci dawka motywacji i... apetytu na życie? Straciłaś pewność siebie? Nie wierzysz, że jesteś piękna? Obudź się i zobacz, że szklanka jest zawsze do połowy pełna, a nie pusta! Już 27 kwietnia odbędzie się spotkanie autorskie z Kasią Pawluś, autorką książki "Jedna na Milion", która chce pokazać, że człowiek ma jedno życie. I właściwie ma obowiązek wykorzystać je najlepiej, jak się da!

spotkanie z Katarzyną Pawluś


Kasia jest "Jedną na milion", tak ją nazwali lekarze, ponieważ nie wiedzą na co choruje i tak naprawdę nic w jej chorobie nie przynosi ulgi. Ona mówi o sobie, że żyje "z wyrokiem", ale zanim Szef zabierze ją do siebie chce całemu światu pokazać jak to jest cieszyć się życiem. Kasia zaraża życiem, apetytem na szczęście i udowadnia innym, że piękno to stan umysłu i obraz duszy.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 27 kwietnia o godzinie 17.30 w Mediatece, a poprowadzi je Marek Mróz. Na dobry humor przewidziano krótki występ grupy Luzaki z Akademii Rozwoju Talentów w Bojszowach. Na podniesienie na duchu zaplanowano mini koncert zespołu Gruba Ferajna. Na scenie wystąpi też Emilka Lewandowska z mamą. W nastrój spotkania autorskiego gości wprowadzi śpiew Kai, a całość zakończy piosenka w wykonaniu Raisy Miszteli.

Na dole Mediateki po spotkaniu odbędzie się sprzedaż książki oraz będzie możliwość porozmawiania z autorką.

Przy okazji wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna na leczenie Emilki Lewandowskiej. Wstęp wolny oznacza, że przy drzwiach będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.