tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2018
  • 23 kwietnia 2018

ZDJĘCIA: Tłumy tyszan na inaugurację Tyskich Targów Śniadaniowych

Kolejna edycja promującej zdrowy styl życia i odżywiania akcji doczekała się oficjalnego otwarcia. W sobotę na rynku pojawiło się wielu głodnych (również wiedzy) tyszan. Zapraszamy do do obejrzenia naszej galerii dokumentującej pierwsze w tym roku Tyskie Targi Śniadaniowe!

Tyskie Targi Śniadaniowe - 21.04.2018 · fot. joa / tychy.info


Piękna, wyjątkowo słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy tyszan na inaugurację czwartej edycji Tyskich Targów Śniadaniowych. To funkcjonująca od 2015 roku inicjatywa promująca zdrowy styl życia. Głównym celem programu Zdrowe Tychy, w ramach którego organizowane są śniadania w plenerze jest wyrabianie zdrowych nawyków w kwestii właściwego odżywiania się i aktywności fizycznej, szczególnie wśród najmłodszych tyszan. Program uzyskał wsparcie Darii Szczepańskiej, zastępcy prezydenta Tychów ds. Społecznych, która objęła go patronatem.

Na tyskim rynku od godziny 9:00 można było spróbować pyszności przygotowanych przez lokalnych wytwórców. Nie brakowało słodkości, treściwych propozycji śniadaniowych, sushi i tradycyjnych wypieków. Tyszanie mogli zrelaksować się na przygotowanych leżakach, a Inicjatywa Tyska przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dotyczącą zdrowego żywienia.

BM, joa / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.