tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2018

Trwają poszukiwania zaginionego Marka Kacprowskiego

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi sprawę poszukiwawczą dotyczącą zaginięcia Marka Kacprowskiego. Zaginiony ostatni raz był widziany 30 maja 2016 roku. Tyscy policjanci zwracają się z apelem do osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia.

Reklama

zaginiony Marek Kacprowski
Trwają poszukiwania zaginionego Marka Kacprowskiego · fot. KMP Tychy


Według relacji osoby zgłaszającej, zaginiony w dniu 30 maja 2016 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie skontaktował się z rodziną.

Mężczyzna urodził się 27 czerwca 1956 roku. Ma 176 cm wzrostu i krępą sylwetkę. 62-latek ma krótkie włosy, niebieskie oczy, pociągłą twarz, przylegające uszy, prosty nos i brak przednich zębów na górnej szczęce.

Po raz ostatni widziany był w niebieskich dżinsowych spodniach, beżowych butach oraz ciemnogranatowej bluzce.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia Marka Kacprowskiego. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach (32) 325-62-00, (32) 325-62-55, albo bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.