tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2018

Przystań Ocalenie z deficytem karmy dla kotów. Pomóżmy zwierzętom!

Wolontariusze opiekującymi się podopiecznymi Przystani Ocalenie apelują o pomoc. Specjalistyczna karma dla chorych na nerki kotów jest na wyczerpaniu!

- Karma dla kotów, z chorymi nerkami znika w zastraszającym tempie. Przy tylu chorych kotach, mamy jeden worek na jeden posiłek. Miały swój zapas, który niestety stopniał prawie do zera. To co mamy, nie wystarczy na długo - taki dramatyczny apel wystosowali do swoich sympatyków i wszystkich ludzi, którym nie jest obojętny los zwierząt, wolontariusze Przystani Ocalenie.

Znajdujący się w Ćwiklicach ośrodek pomaga przede wszystkim dużym zwierzętom, zwłaszcza koniom uratowanym z transportów do rzeźni, ale także zwierzętom gospodarskim, psom i kotom. Właśnie z zabezpieczeniem wyżywienia tych ostatnich właściciele Przystani mają problem.

Część kotów cierpi na schorzenia nerek, a w tym przypadku ważne jest zapewnienie odpowiedniej karmy tak, by dieta wspomagała proces leczenia. Niestety, specjalne mieszanki są drogie i ośrodek ma problem z kurczącym się zapasem pożywienia.

- Przy chorych nerkach dieta jest bardzo ważna. Przyjmiemy każdą ilość suchej karmy Renal dla kotów. Będziemy wdzięczni, za każde najmniejsze opakowanie - mówią wolontariusze Ocalenia.

Jak można pomóc?Przede wszystkim, wolontariusze proszą o pomoc rzeczową. W sklepie FERA.PL można zamówić półkilogramowe opakowanie specjalnej karmy, które kosztuje ok. 22 złotych [KLIKNIJ TU], a opakowanie o wadze 2 kg i więcej można zamówić TUTAJ.

Bardziej hojni darczyńcy mogą sprezentować kotom z Ocalenia duże opakowanie bezpośrednio w Przystaniowym Sklepie. Wtedy nie ponosimy dodatkowych kosztów wysyłki.

Karmę można oczywiście zamówić w innym sklepie internetowym, kupić w stacjonarnym sklepie zoologicznym i wysłać do Ocalenia. Oto adres: Przystań Ocalenie, ul. Kombatantów 134, 43-229 Ćwiklice. W razie pytań, wolontariusze udzielą porad telefonicznie pod numerem 501-241-784

Na ten cel można również wpłacić dowolną kwotę na konto tyskiego Komitetu Pomocy dla Zwierząt:
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Konto : 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem "Renal dla kotów "

joa / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.