tychy.info

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2018

Rowery Northtec - dobra cena, wysoka jakość, 5 lat gwarancji!

Artykuł sponsorowany:

NORTHTEC jest polską marką rowerów, która od ponad dekady kładzie nacisk na wysoką jakość swoich produktów. Rowery są w całości montowane w Polsce, a wszystkie komponenty sprowadzane są od renomowanych producentów. Za niekwestionowany atut marki Northtec należy uznać starannie zaprojektowane pod względem geometrii i grafiki ramy, objęte 5-letnią gwarancją, które na przestrzeni lat doprowadziliśmy do technologicznej perfekcji.

northtec


Z każdym kolejnym sezonem staramy się udoskonalać nasze rowery i poszerzać ofertę, wprowadzając najnowsze rozwiązania technologiczne i osprzętowe. Kierując się tą zasadą w sezonie 2018, dysponujemy w naszej ofercie ponad 40 modeli w wielu wariantach osprzętowych i kolorystycznych.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na modele szosowe Northtec Hathor zbudowane na pełnym osprzęcie Shimano Claris oraz Shimano Tiagra czyniąc je unikalnymi kolarzówkami o bardzo wysokiej jakości, w niezwykle atrakcyjnej cenie, pozwalającej każdemu nabyć znakomitej klasy rower szosowy.

Northtec


Ponadto wsłuchując się w głosy naszych klientów w najnowszej kolekcji umieściliśmy dziecięce rowery BMX na kołach 14, 16 i 18 calowych. Nasze rowery można znaleźć w sklepach w całym kraju u zaufanych sprzedawców.

Na naszej oficjalnej stronie internetowej nrowery.pl mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszych rowerów.

Trzeba podkreślić iż, porównanie osprzętu w rowerach innych marek, w tym samym segmencie cenowym zawsze wychodzi na korzyść Northtec, co jednocześnie przekłada się na korzyść klienta. Najlepszym dowodem na to są tysiące zadowolonych klientów w całej Polsce, a także w Niemczech, Słowacji, Czechach, na Litwie oraz innych krajach.

Artex-rowery


Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego:
F.H.P.U „ARTEX”
ul. Legionów 217
43-502 Czechowice-Dziedzice
NIP 652-104-61-66

lub do sklepu internetowego:
Artex-Rowery