tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 kwietnia 2018
  • 8 kwietnia 2018

PZPN ukarał GKS Tychy za zamieszki podczas derbów na stadionie

W czwartek, 5 kwietnia w siedzibie Polskiego Związku Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZPN. Na spotkaniu zapadły decyzje ws. zamieszek podczas derbów na tyskim stadionie.

Akty wandalizmu podczas meczu GKS Tychy - Ruch Chorzów - 31.03.2018 · fot. Tomasz Gonsior


Na posiedzeniu w dniu 5 kwietnia Komisja Dyscyplinarna postanowiła:

1. Wymierzyć klubowi Tyski Sport SA karę zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności na części obiektu sportowego poprzez:

  • zamknięcie sektorów T, U, W, Z Stadionu Miejskiego w Tychach na dwa mecze z jednoczesnym wyłączeniem od udziału w tych dwóch meczach kibiców zasiadających w sektorach T, U, W, Z w trakcie meczu Tyski Sport SA - Ruch Chorzów z dnia 31.03.2018;
  • karę zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców w wymiarze siedmiu meczów w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu, rozegranego pomiędzy drużynami Tyski Sport SA - Ruch Chorzów 31.03.2018 roku.


2. Wymierzyć klubowi Ruch Chorzów karę zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców w wymiarze pięciu meczów w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu, rozegranego pomiędzy drużynami Tyski Sport Spółka Akcyjna - Ruch Chorzów 31.03.2018.

BM / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.