tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2018

Trwają poszukiwania 39-letniego Aleksandra Kadeli

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukuje zaginionego Aleksandra Kadeli. Mężczyzna 18 stycznia po raz ostatni dzwoniąc z Anglii nawiązał kontakt z rodziną. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie skontaktował się z bliskimi. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Reklama

Trwają poszukiwania 39-letniego Aleksandra Kadeli
Trwają poszukiwania 39-letniego Aleksandra Kadeli · fot. KMP Tychy


Tyscy policjanci wszczęli poszukiwania za Aleksandrem Kadelą w związku ze zgłoszeniem zaginięcia. Mężczyzna urodził się 16 lipca 1978 roku. Ma ok. 175 cm wzrostu, waży ok. 70 kg. 39-latek ma ciemne włosy koloru rudego, brązowe oczy, pociągłą twarz, przylegające uszy i braki w uzębieniu. Znakiem szczególnym jest duży tatuaż „Matki Boskiej” na prawej piersi z lewej strony.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do wydziału kryminalnego tyskiej komendy, pod numerem telefonu: (32) 325-63-86 lub 997.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.