tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2018
  • 10 kwietnia 2018

GKS Tychy i Zespół Szkół nr 4 otwierają pierwszą klasę Esportową!

Za nami:

GKS Tychy i Zespół Szkół nr 4 otwierają drzwi przed uczniami, których marzeniem jest praca w Esporcie. W najbliższy wtorek w ZS4 w Tychach odbędzie się dzień otwarty z udziałem Akademii Esportowej GKS Tychy i Marcina "Szumi" Szumilasa. W programie są m.in turniej w Counter-Strike, pokazowy mecz, wykłady dla rodziców i przedstawienie koncepcji klasy o profilu technik-informatyk z rozszerzeniem Esportu. GKS Tychy zostanie jej oficjalnym partnerem.

Na uczniów pierwszej klasy Esportowej w Tychach czekają m.in zajęcia z komunikacji społecznej gamingu, umiejętności podejmowania decyzji, profilaktyka uzależnień, trening kreatywnego myślenia, programowanie, BHP pracy z komputerem czy strategia Esportowa.

Klasa ma przygotowywać do zawodów, o których jeszcze kilka lat temu w Polsce nikt nie słyszał. Absolwenci szkoły będą mogli pracować m.in jako trener drużyny Esportowej, manager zespołu, dziennikarz Esportowy czy koordynator turniejów.

Podczas dnia otwartego uczniowie i rodzice będą mogli posłuchać wykładu znanego w środowisku Esportowym, Kamila Tarki. Założyciel organizacji Adversa Esports współpracuje z Krajową Federacją Sportów Elektronicznych. Na terenie całego kraju realizuje 28 projektów klas Esportowych.

Ponadto odwiedzający we wtorek Zespół Szkół nr 4 będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym poświęconym uzależnieniom czy systematycznemu treningowi.

Atrakcją dla wszystkich graczy będzie turniej CS:GO. W rozgrywkach wezmą udział cztery drużyny, w tym dwie z Zespołu Szkół nr 4. Zwycięski zespół rozegra pokazowy mecz z Esportową Akademią GKS Tychy. Główną nagrodą będzie jednak dwudniowy pobyt w Gaming House na Stadionie Miejskim.

Nie zabraknie również połączenia sportu tradycyjnego z elektronicznym. W specjalnej strefie miłośnicy FIFA będą mogli spróbować swoich sił z e-zawodnikiem GKS Tychy, Marcinem "Szumi" Szumilasem.

Turniej w CS:GO rozpocznie się o godzinie 15.00. Drzwi zespołu Szkół nr 4 zostaną otwarte dla wszystkich chętnych od 16.00. Dzień otwarty potrwa do 18.30.

GKS Tychy i Zespół Szkół nr 4 otwierają pierwszą k

BM / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.