tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2018
  • 10 kwietnia 2018

Jak uzyskać nawet do 100 tys. zł na rozwój kadr? Spotkanie w PUP

Za nami:

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można uzyskać nawet do 100 tys. zł na rozwój kadr, zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne: Dofinansowanie usług szkoleniowych i doradczych dla MŚP. Fundusz Górnośląski S.A. jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania.

Tematem spotkania będzie omówienie możliwości uzyskania dotacji na szkolenia i doradztwo (usługi rozwojowe) dla pracowników oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw sektora MŚP.

Fundusz Górnośląski S.A. niebawem rozpocznie nabór do projektu „Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim", w ramach RPO WSL na lata 2014-2020, Poddziałanie 8.2.3. Projekt adresowany jest do przedsiębiorców mikro, małych i średnich z województwa śląskiego, którzy chcą podnosić kwalifikacje swoje jako właścicieli oraz swoich pracowników.

Przedstawiciel Funduszu Górnośląskiego S.A. omówi podczas spotkania:
  • warunki przyznania wsparcia,
  • schemat funkcjonowania Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim oraz jego główne atuty,
  • działanie Bazy Usług Rozwojowych,
  • główne założenia projektu FG S.A.


Spotkanie odbędzie się we wtorek, 10 kwietnia o godzinie 8.30 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach, ul. Budowlanych 59 pokój 409. Udział w spotkaniu należy potwierdzić do 9 kwietnia do godziny 11.00 na adres e-mail: zapert@pup.tychy.pl.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.