tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2018

[ZDJĘCIA] Pseudokibice zdewastowali stadion. Oświadczenie klubu

W sobotę, 31 marca na stadionie w Tychach odbył się mecz derbowy pomiędzy GKS-em Tychy a Ruchem Chorzów. Radość ze zwycięstwa tyszan przyćmiło jednak zachowanie pseudokibiców, którzy zdemolowali obiekt. Spółka Tyski Sport wydała oświadczenie, w którym skomentowała zaistniałą sytuację.

Akty wandalizmu podczas meczu GKS Tychy - Ruch Chorzów - 31.03.2018 · fot. Tomasz Gonsior


Oświadczenie Tyski Sport S.A. po meczu z Ruchem ChorzówSzanowni Państwo,

Tyski Sport S.A. w sposób zdecydowany i stanowczy potępia zachowanie pseudokibiców podczas derbowego spotkania z Ruchem Chorzów. Nie będziemy tolerować ani akceptować takich reakcji chuliganów na Stadionie Miejskim. Trudno nam zrozumieć sytuację, kiedy nasi kibice dewastują swój stadion. Będziemy domagać się od Stowarzyszenia kibiców zwrotu pieniędzy za zniszczenia na obiekcie.

Stadion Miejski Tychy jest obiektem w pełni monitorowanym, dlatego wobec wszystkich osób, które złamały prawo zostaną wyciągnięty konsekwencje prawne. Klub GKS Tychy nie będzie tolerował tego typu chuligańskich wybryków.

Chcemy także podkreślić, że 99% kibiców na stadionie w sposób fantastyczny dopingowało zespół. Niestety zachowanie grupy chuliganów może oznaczać dla klubu poważne konsekwencje.

BM / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.