Wiadomości

  • 31 marca 2018
  • wyświetleń: 1442

Oceanis.pl - rejsy jachtem w Grecji. Promocja kwietniowa!

Artykuł sponsorowany:

Żeglujemy w Grecji od 12 lat. Organizujemy na Morzu Jońskim w Grecji rejsy ze sternikiem lub czarter na 3 własnych luksusowo wyposażonych jachtach: Oceanis 473, Sun Odyssey 45 oraz Oceanis 440. Do 15 kwietnia możesz skorzystać z promocji - w cenie czarteru zapewniamy usługę polskiego skippera oraz dodatkowo dla rejsów odbywających się w terminach maj-czerwiec - 10% upustu!

Oceanis.pl - nasze jachty · fot. Oceanis.pl


Luksusowe jachty z dodatkowym wyposażeniemJachty są maksymalnie doposażone aby uczynić żeglugę bezpieczna, wygodna i atrakcyjną. Wszystkie jachty posiadają po 4 dwuosobowe kabiny z pościelą, 2 łazienki z ciepła wodą, wyposażoną kuchnie z lodówką. Jachty wyposażone w rolowane żagle, autopiloty, chartplotery, łączność UKF i AIS oraz internet bezprzewodowy. Oświetlenie podwodne na rufie umożliwia wieczorną zabawę w wodzie. Bogate wyposażenie uzupełnia ponton z silniem, deska SUP, maski i płetwy, hamak oraz dla chętnych zestaw biwakowy umożlwiający spędzenie nocy na plaży. Całość wyposażenia zawarta jest w cenie.

Podczas naszej Wielkanocnej promocji kwietniowej w cenie zawarta jest również usługa polskiego kapitana!

Oceanis.pl - Wyspy Jońskie · fot. Oceanis.pl


Morze JońskiePrzepiękne wyspy Jońskie pełne cichych zatok, plaż i małych klimatycznych porcików oraz noclegi na kotwicy pod rozgwieżdżonym niebem zapewniają chwile niezapomnianych wspomnień. Morze Jońskie położone po zachodniej stronie Grecji jest spokojnym akwenem z piękną pogodą. Zazwyczaj żeglujemy szlakami Odyseusza pomiędzy Lefkadą, Itaką, Kefalonią, Meganisi i Zakyntos. Wyspy te stanowią naturalna osłonę akwenu i umożliwiają spokojną żeglugę wraz z dziećmi.

Polska firma z polską obsługąJachty pływają pod polska banderą i z polską załogą. O Państwa bezpieczeństwo zadba między innymi Kapitan jachtowy: Brunon Świątek - doświadczony i wesoły skipper o niebagatelnym doświadczeniu, który od kilkudziesięciu już lat spędza średnio siedem miesięcy w roku na morzu. Pływał już po wszystkich czterech Oceanach i to wielokrotnie. Samodzielnie prowadzi rejsy po Atlantyku. Brał udział w rejsie dookoła świata, opłynął Przylądek Horn i kilkanaście innych "Burzliwych Przylądków". Brał udział w prawie rocznej wyprawie na statku Sławka Makaruka M/y "Harponer" na Malediwy i wokół Indonezji. Jego marynarski worek wspomnień wydaje się być bez dna co w połączeniu z talentem oratorskim owocuje niezapomnianymi wieczorami morskich opowieści.

Wakacyjne rejsy 4-10 osoboweProponujemy skorzystanie z usług naszych skipperów - kapitanów posiadających wieloletnie doświadczenie na wodach greckich. Trasy rejsów uzgadniane indywidualnie pozwalają na spędzanie czasu zgodnie z oczekiwaniami załogi - zwiedzanie, plażowanie, imprezy, zabawa pod żaglami albo morskie wyzwania jak wyprawy na Sycylie lub wokół Peloponezu. Uczestnictwo w rejsie nie wymaga posiadania żadnego doświadczenia żeglarskiego.

Dzieci na jachcieW rejsach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 3 lat. W sezonie letnim woda w Grecji ma zazwyczaj ok. 30 stopni co powoduje ze wczasy na jachcie z dziećmi są doskonała zabawą jak i pretekstem do nauki pływania.

Szkolenia żeglarskieŻeglując z nami możecie przeszkolić się w manewrowaniu jachtem podczas pływania na silniku i na żaglach, a także zdobyć staż niezbędny do uzyskania kolejnych stopni żeglarskich. Zapraszamy do wspólnych rejsów w Grecji we flotylli jachtów gdzie można doskonalić umiejętności pod przyjaznym okiem naszych skipperów.

KosztyTygodniowy 8-osobowy rejs z polskim skipperem na jachcie Oceanis 440 to koszt od 920 do 1300 zł/osobę, zależnie od wybranego terminu. Warto więc spróbować rejsu jako ciekawej alternatywy do typowych wczasów!

Koszt czarteru całego jachtu to od 1750 Euro do 2900 Euro za tydzień, zależnie od terminu i wybranej jednostki. Oferujemy również promocje First Minute oraz rabaty dla stałych klientów.

Promocja kwietniowaDo 15.04 można skorzystać z atrakcyjnej oferty - w cenie czarteru zapewniamy usługę polskiego skippera oraz dodatkowo dla rejsów odbywających się w terminach maj-czerwiec 10% upustu.
Dostępne terminy można sprawdzić na http://www.oceanis.pl

DojazdW roku 2018 jachty stacjonują w Marinie Preweza koło Lefkady. Korzystne połączenia lotnicze z polski do Korfu lub Aten pozwalaj na łatwy dojazd do naszego Greckiego portu. Możliwe jest również wykupienie u nas transport z lotniska do Prewezy.

Alternatywnie dojazd samochodem ok 1700 km od granicy polskiej. Pomagamy w organizacji dojazdu na miejsce.

Skontaktuj się z nami:OCEANIS.pl
Goczałkowice-Zdrój
ul. Stawowa
biuro@oceanis.pl
tel. 601 477 086
tel. 722 381 130
http://www.oceanis.pl