Wiadomości

  • 31 marca 2018
  • wyświetleń: 2363

"Żyrafa" na biletach Metropolii? Wkrótce finałowe głosowanie

Radiostacja w Gliwicach, zabytkowy tramwaj z Bytomia, czy kultowa dla tyszan „Żyrafa”. W pierwszym etapie głosowania internautów „Bileciki do kontroli” wybrano dwanaście miast, które awansowały do finału. Ich wizerunki zostaną wkomponowane w szatę graficzną biletów jednorazowych i ponownie zostaną poddane pod ocenę głosujących.

Plac pod Żyrafą
"Żyrafa" na biletach Metropolii? Wkrótce finałowe głosowanie · fot. BM / tychy.info


- W miastach i gminach Metropolii znajduje się wiele ciekawych i charakterystycznych obiektów - mówi Rafał Kurowski, dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej. - Stąd właśnie pomysł, aby ich wizerunek umieścić na rewersie limitowanej edycji biletów komunikacji miejskiej. Chcemy w ten sposób pokazywać piękno naszych gmin i miast - dodaje.

Wizerunki dwunastu wybranych obiektów zostaną wkomponowane w szatę graficzną biletów jednorazowych i ponownie zostaną poddane pod ocenę głosujących. W drugim etapie wybranych zostanie sześć zwycięskich propozycji, które zostaną wydrukowane na biletach jednorazowych komunikacji miejskiej. Powstanie w ten sposób limitowana edycja biletów, która w sprzedaży będzie dostępna latem.

Dodajmy, że w dystrybucji będą dostępne również regularne wersje biletów jednorazowych, które zachowują swoją ważność.

Loading...

BM / tychy.info

źródło: GZM - Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.