tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2018

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny poszukuje neurologów i kardiologów

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp. z o. o. poszukuje lekarzy specjalistów z zakresu neurologii oraz kardiologii.

Reklama

Władze szpitala ogłosiły rekrutację i poszukują:
  • lekarza neurologa, lekarza w trakcie specjalizacji z neurologii lub chcącego specjalizować się w neurologii - na pełen etat/dyżury,
  • lekarza specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych lub kardiologii, który będzie przeprowadzał konsultacje specjalistyczne na Oddziałach w Szpitalu.


Forma zatrudnienia pozostaje do uzgodnienia. CV oraz list motywacyjny należy przesłać mailem na adres rekrutacja@szpitalmegrez.pl w terminie do 27 kwietnia. Spółka zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

W CV należy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.”

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.