tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2018
  • 3 kwietnia 2018

Od 3 kwietnia kolejna zmiana organizacji ruchu na ul.Oświęcimskiej

Od wtorku, 3 kwietnia wprowadzona zostanie kolejna zmiana organizacji ruchu na ul. Oświęcimskiej, co łączy się z realizowaną przebudową drogi krajowej nr 44 w Tychach.

Reklama

Od połowy marca na około 800-metrowym odcinku ul. Oświęcimskiej pomiędzy węzłem Wartogłowiec a skrzyżowaniem z ulica Długą, zawężony jest prawy pas jezdni dla kierunku do Oświęcimia. Od 3 kwietnia zawężenie to wydłuży się o kolejnych 800 metrów i łącznie będzie odejmowało odcinek od węzła Wartogłowiec do ul. Kościelnej. Dodatkowo na czas wykonywania prac wydzielona zostanie bezpieczna droga dla pieszych, a przejścia w rejonie ul. Pogodnej i Kościelnej zostaną utrzymane.

Przypomnijmy, że w dalszym ciągu zamknięty jest przeszło kilometrowy odcinek ul. Turyńskiej od wysokości przejścia dla pieszych przy halach fabryki FCA do skrzyżowania DK44 z ul. Kościelną i Główną.
Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z realizacją tej inwestycji.

BM / tychy.info

źródło: MZUiM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.