Wiadomości

  • 28 marca 2018
  • wyświetleń: 1452

Spowodowali zdarzenia drogowe i odjechali. Policja szuka świadków

Policjanci z zespołu ds. wykroczeń wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Świadkowie wymienionych zdarzeń proszeni są o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

W piątek, 9 marca w godz. 17.00 do 17.05 w Tychach na ul. Wejchertów 16, nieznany kierujący, najechał na zaparkowany samochód marki Opel Meriva o nr rej. ST 4..., po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby będące świadkiem opisanego zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy kolizji, proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, Al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. (32) 325-63-67.

Z kolei we wtorek, 20 marca około godziny 22.10 w Tychach na ul. Oświęcimskiej 82, nieznany kierujący samochodem ciężarowym nieustalonej marki i numerach rejestracyjnych, wskutek niezachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru wymijania, zjechał częściowo na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z poruszającym się w przeciwnym kierunku samochodem ciężarowym marki Volvo FM 4XT o wyróżniku tablicy rejestracyjnej PO 8... wraz z naczepą. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem d/s wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 41, tel. 325-63-69 lub 325-63-63.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.