tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2018

Tyszanie coraz bliżej Mistrzostwa! W trzecim meczu wygrali 4:3

Po dwóch spotkaniach w Tychach rywalizacja przeniosła się do Katowic. W niedzielnym meczu tyszanie stoczyli wyrównaną walkę z katowiczanami, którą zakończyli kolejnym zwycięstwem.

Reklama

Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy 3:4 - 25.03.2018 · fot. Tomasz Gonsior


Już w pierwszych minutach meczu zawodnicy Tauron KH GKS Katowice umieścili krążek w bramce Johna Murraya. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Chwilę później po strzale Bartłomieja Jezierskiego tyszanie wyrównali wynik spotkania. Jeszcze w 7. minucie hokeiści z Katowic wypracowali dobrą akcję, która zakończyła się drugą bramką.

Gola na 2:2 tyszanie strzelili w drugiej tercji. Do siatki gospodarzy trafił Gleb Klimienko. W 43. minucie GKS Tychy wysunął się na prowadzenie dzięki Jakubowi Witeckiemu. Pod koniec meczu tyszanie umocnili wynik dzięki Alexowi Szczechurze, jednak chwilę później, grając w osłabieniu Malasiński strzelił kontaktowego gola dla katowiczan.

Tauron KH GKS Katowice - GKS Tychy 3-4 (2-1, 0-1, 1-2)

Stan rywalizacji: 3-0 (do czterech zwycięstw)

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.