Wiadomości

  • 23 marca 2018
  • wyświetleń: 1344

Wielkie Polowanie na Jajka w GOjump!

Artykuł sponsorowany:

W Bielsku-Białej, w Parku Trampolin GOjump grasuje Zając Wielkanocny i ukrywa w parku czekoladowe jajeczka! Poszukiwanie ich to atrakcja, która sprawi frajdę małym i dużym. Wielkie polowanie będzie trwało od 24 marca do 2 kwietnia! Co godzinę Zając będzie dokładał nowe jajka, a na pierwszych śmiałków czekają konkursy i gadżety GOjump.

GOjump, najfajniejszy Park Trampolin na Podbeskidziu, przygotował dla Was mega wydarzenie! Na blisko 2 000 m2 Zając Wielkanocny ukryje mnóstwo czekoladowych jajeczek. W trakcie zabawy będzie można poczuć się jak detektyw! Zając będzie zostawiał ślady, dawał wskazówki, a dla najlepszych detektywów przygotowano dodatkowe nagrody - gadżety GOjump!

Szykuje się niezłe polowanie! Zapraszamy dzieciaki, młodzież i dorosłych. Poczuj się jak prawdziwy detektyw i znajdź wszystkie jajeczka! Oczywiście można je od razu zjeść. Chcemy razem z naszymi gośćmi świetnie spędzić ten wielkanocny okres.”- z uśmiechem zaprasza menadżerka parku trampolin GOjump, Karolina Radomska.

Trenerzy GOjump już przygotowali plan rozmieszczenia jajek: „To będzie mega zabawa! Większość jajek będzie trudna do zdobycia i możliwe, że będzie trzeba prosić o wskazówki.”- skomentował Janek, szef trenerów GOjump.

Inspiracją dla Wielkiego Polowania na jajka jest tradycja szukania jajek, która dotarła do nas z Niemiec! W Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Wstęp na to wydarzenie jest zawarty w cenie biletów do GOjump. Wystarczą GOjumpowe skarpetki, odrobina odwagi i dobra zabawa gwarantowana. To zdecydowanie atrakcja dla całej rodziny!

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź video promujące


Czekoladowe jajeczka znajdziecie na ponad 10-ciu strefach atrakcji, m.in. na ogromnej arenie trampolin, w basenie z gąbkami, na boisku do zbijaka, na strefie wsadów do kosza oraz na nowo otwartej atrakcji GOarcade.

GOjump to najfajniejszy Park Trampolin na Podbeskidziu. Znajduje się przy ulicy Legionów 26/28 w Bielsku-Białej. Najtańsze bilety kupicie na http://www.bielsko.gojump.pl