tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2013

Gemini Park w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Firma Gemini Holding, która wybudowała galerię handlową Bielsku-Białej i Tarnowie, planuje w ciągu dwóch lat zbudować centrum handlowe w Tychach.

- W najbliższym czasie, mam tu na myśli okres około 2 lat, mamy zacząć budowę Gemini Park Tychy - powiedział na łamach branżowego portalu propertnews.pl prezes zarządu GREM Gemini Real Estate Management, Krzysztof Gaweł.

Nowe centrum handlowe ma powstać nieopodal istniejącego już CH Skałka. Gemini Park w Tychach powstałoby szybciej, jednak kilka sąsiedzkich sklepów - m.in. pobliski supermarket Tesco - sprzeciwiło się nowej inwestycji i odwołało się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, który uchylił warunki zabudowy pod nową galerię.

- W Tychach planujemy obiekt o powierzchni 30-35 tys. mkw. powierzchni najmu na początek. Gemini Holdings posiada tam większy grunt i w przyszłości planuje dobudować obiekty zewnętrzne i stworzyć hybrydę galerii handlowej i retail parku - dodaje Krzysztof Gaweł.

ab / tychy.info
źródło: propertynews.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj