tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2018

Policjanci radzili, jak postępować w sytuacji zagrożenia

Tyscy policjanci uczestniczyli w spotkaniu w tyskim magistracie, podczas którego przedstawili procedury postępowania w sytuacjach zagrożenia. Zgromadzeni przedstawiciele jednostek organizacyjnych oraz podmiotów gospodarczych z terenu miasta poznali metody współpracy z policją w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej.

Reklama

Policjanci radzili, jak postępować w sytuacji zagrożenia - 7.03.2018 · fot. KMP Tychy


W ubiegłym tygodniu w tyskim magistracie, odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele podmiotów gospodarczych, przedsiębiorstw, placówek służby zdrowia, jednostek organizacyjnych miasta i innych podmiotów z terenu miasta, przewidzianych do prowadzenia przygotowań i realizacji zadań w zakresie obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. Wśród prelegentów znalazła się sierż. szt. Agnieszka Semik z Komendy Miejskiej Policji w Tychach, która w swoim wystąpieniu przedstawiła procedury postępowania i metody współpracy z policją w sytuacjach zagrożenia.

Każde zdarzenie jest inne, dlatego celem przekazu było podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z działalnością przestępczą oraz o tym, na co zwracać uwagę i jak postępować np. w przypadku wystąpienia napadu rabunkowego, kradzieży czy włamania.

- Im poważniej potraktujemy potencjalne zagrożenie i więcej będziemy o nim wiedzieć, tym skutecznej i w porę zdołamy zadbać o bezpieczeństwo przebywających w strefie zagrożenia osób - tłumaczą policjanci.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.