Wiadomości

  • 8 marca 2018
  • wyświetleń: 2289

Potrącenie na skrzyżowaniu. Rowerzystka w szpitalu

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Piłsudskiego. Kierujący volkswagenem potracił 63-letnią rowerzystkę. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

potrącenie rowerzystki na skrzyżowaniu
Potrącenie rowerzystki na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Piłsudskiego - 8.03.2018 · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło po godzinie 6.00 w Tychach na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej oraz Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem 54-letni tyszanin, jadąc ul. Armii Krajowej w kierunku ul. Sikorskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce poruszającej się drogą dla rowerów ul. Piłsudskiego w kierunku DK1. W wyniku zdarzenia poszkodowana 63-letnia tyszanka z urazem głowy oraz potłuczeniami ciała trafiła do szpitala.

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zaistniałego zdarzenia oraz apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie skrzyżowań, a także stosowanie zasady ograniczonego zaufania co do pozostałych uczestników ruchu drogowego. - Warto kierować się wyobraźnią na drodze, gdyż niejednokrotnie błąd innych może poszkodowanych kosztować utratę zdrowia, a nawet życia - sygnalizują policjanci.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.