Wiadomości

  • 27 maja 2026
  • wyświetleń: 661

[FOTO] Wyciek gazu przy ul. Dmowskiego. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej

W środę 26 maja po godzinie 15:30 dyżurny SK KM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie o zapachu gazu w budynku wielorodzinnym przy ul. Dmowskiego. Na miejsce zgłoszenia zadysponowani zostali strażacy JRG Tychy, policjanci KMP Tychy oraz pogotowie gazowe.

Wyciek gazu przy ul. Dmowskiego. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej
Wyciek gazu przy ul. Dmowskiego. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej · fot. 112Tychy.pl


Strażacy wraz z pracownikami pogotowia gazowego wykonali pomiary, które wykazały nieszczelność przy liczniku gazu. Działania na miejscu trwały około trzydziestu minut.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.