Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 stycznia 2018

Z Ameryki Południowej do GKS. Keon Daniel dołączył do Trójkolorowych

Keon Daniel został nowym zawodnikiem "Trójkolorowych". Pomocnik podpisał kontrakt do końca sezonu 2017/18 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Keon Daniel dołączył do Trójkolorowych
Keon Daniel dołączył do Trójkolorowych · fot. Mateusz Długasiewicz / GKS Tychy


"Kiki" to piłkarz doskonale znany na polskich boiskach. Najwięcej występów zanotował w barwach Miedzi Legnica. Jego trenerem był ówczesny trener GKS Tychy, Ryszard Tarasiewicz. Zawodnik z Trynidadu i Tobago ma za sobą również przygodę z Flotą Świnoujście. W sumie na zapleczu Ekstraklasy rozegrał 68 spotkań i zdobył dwie bramki.

- Jestem przekonany, że Keon będzie solidnym wzmocnieniem i zwiększy konkurencję w środku pola. To zawodnik o doskonałych warunkach fizycznych, ale przede wszystkim dysponujący dobrą techniką. Ma bardzo dobre długie podanie i doskonały przegląd pola. To piłkarz, który w Miedzi Legnica współpracował z trenerem Tarasiewiczem i co pokazują statystyki cechował się bardzo dużym jego zaufaniem - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Keon Daniel dołączył do Trójkolorowych
Keon Daniel dołączył do Trójkolorowych · fot. Mateusz Długasiewicz / GKS Tychy


Nowy pomocnik GKS Tychy z Trynidadu i Tobago wyjechał jeszcze jako nastolatek. Przez sezon grał w drużynie z Portoryko, a następne trzy sezony spędził w MLS. Do Philadelphii Union sprowadził go były trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

- Znam bardzo dobrze szkoleniowca GKS Tychy i cieszę się, że trener mi zaufał. Przez ostatnie miesiące przygotowywałem się indywidualnie. Spędziłem trochę czasu z moją rodziną. Już nie mogę doczekać się pierwszego występu w GKS Tychy - dodaje Keon Daniel, pomocnik GKS Tychy.

Keon pojawił się już na popołudniowym treningu GKS Tychy. Już niebawem opublikujemy obszerny wywiad z nowym pomocnikiem "Trójkolorowych".

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.