tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2018

Cztery osoby zatruły się czadem w mieszkaniu przy ul. Fitelberga

W piątek, 19 stycznia około godziny 18.30 dyżurny SKKM PSP Tychy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Fitelberga doszło najprawdopodobniej do zatrucia tlenkiem węgla. Na miejsce natychmiast skierowane zostały zastępy JRG Tychy oraz ZRM.

Reklama

Po przybyciu na miejsce okazało się, że poszkodowanym udzielana jest już pomoc przez ratowników medycznych. Strażacy przystąpili do pomiarów (wykazały obecność CO) oraz pomocy osobom poszkodowanym. Jak się okazało poszkodowane zostały łącznie cztery osoby: 29-letni mężczyzna, który brał kąpiel, 35-letnia kobieta oraz dwoje dzieci (6 i 14 lat). Cała czwórka trafiła do szpitala.

Dodatkowo na miejsce wezwane zostało pogotowie gazowe, ponieważ jak się okazało do zatrucia doszło najprawdopodobniej przez awarię piecyka gazowego w łazience. O zdarzeniu poinformowana została administracja budynku.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.