Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 stycznia 2018

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu w Cielmicach

W środę, 17 stycznia po godzinie 15.00 na skrzyżowaniu ulic Jedności i Nadrzecznej (Cielmice) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu Jedności z Nadrzeczną - 17.01.2018 · fot. 112Tychy


Na miejsce natychmiast wezwane zostały służby ratunkowe: patrol policji, trzy zastępy JRG Tychy oraz ZRM. Ruch na powyższym skrzyżowaniu został całkowicie zablokowany. W zdarzeniu brały udział VW Golf i Audi Q7. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni przebadali pasażera VW - 9-latkowi na szczęście nic się nie stało.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem Audi jadąc ulicą Jedności nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyjeżdżającemu z ul. Nadrzecznej kierującemu VW. Uderzony w lewy tył VW obrócił się o 180 stopni i uderzył jeszcze w betonowy słup. Utrudnienia w ruchu trwały około dwóch godzin. Rozbite pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Tyscy policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.