Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 stycznia 2018

GKS Tychy pomógł spełnić marzenie 12-letniego Gabrysia

Piękne bramki, niesamowite emocje i walka do ostatnich sekund. Tak w skrócie wyglądała dziewiąta edycja turnieju Admin Cup. Tym razem najważniejsze nie były jednak punkty, a zbiórka pieniędzy dla chorego Gabrysia. Reprezentacja GKS Tychy w zawodach wzięła udział już po raz piąty.

GKS Tychy pomógł spełnić marzenie 12-letniego Gabr
fot. GKS Tychy


12-latek od urodzenia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową. Jego marzeniem jest własny pokój na parterze. Gabryś porusza się na wózku inwalidzkim. Zebrane środki pomogą wyremontować garaż i zaadoptować go na potrzeby mieszkania.

Tyski klub na licytację przeznaczył koszulki meczowe piłkarzy i hokeistów - w sumie zostały sprzedane za 800 zł.

GKS Tychy podczas Admin Cup reprezentowali: Grzegorz Kiecok, Rafał Oprzondek, Piotr Mrozek, Tomasz Wolak, Jarek Kubas, Tomasz Kiecok, Łukasz Sobal, Mateusz Długasiewicz, Krzysztof Trzosek.

Gabrysiowi można pomóc wpłacając środki na konto o nr 16 1020 4405 0000 2102 0557 8499 (Bank PKO BP), z dopiskiem "Marzenie dla Gabrysia".

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.