Wiadomości

  • 19 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1263

MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2:1

W piątkowym spotkaniu polskiej ligi hokejowej drużyna MH Automatyka Gdańsk pokonała GKS Tychy 2:1.

MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2:1
MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2:1 · fot. Michał Giel / GKS Tychy


W pierwszej tercji kibice oglądali tylko jedną bramkę. Jej autorem był czeski napastnik Adam Skutchan, który pokonał tyskiego bramkarza w 12. minucie spotkania. W drugiej tercji gdańszczanie powiększyli przewagę po golu Kacpra Rozyckiego (11. min drugiej tercji). Na kilkadziesiąt sekund przed przerwą trafieniem dla GKS-u odpowiedział Bartłomiej Pociecha. Niestety więcej bramek już nie padło i MH Automatyka pokonała tyski zespół 2:1.

Dla GKS-u jest to już trzecia porażka z rzędu. Ostatnio po serii rzutów karnych lepsze okazały się ekipy Unii Tarnów oraz GKS-u Katowice.

MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

1:0 Adam Skutchan - Josef Vitek - Oskar Lehmann (12:36)
2:0 Kacper Różycki - Mikhail Samusenko - Filip Pesta (31:22)
2:1 Bartłomiej Pociecha - Kamil Kalinowski - Bartosz Ciura (39:17)

GKS Tychy: Murray, (Zawalski); Pociecha, Ciura, Galant, Kalinowski, Witecki; Gazda, Górny, Gościński, Bagiński, Rzeszutko; Kotlorz, Kaznadzei, Kolanos, Cichy, Szczechura; Bepierszcz, Komorski, Kogut.

MH Automatyka Stoczniowiec: Witkowski, (Gorodetsky); Bilcik, Maciejewski, Vitek, Polodna, Skutchan; Lehmann, Mund, Szczerbakow, Pesta, Marzec; Dolny, Wysocki, Rompkowski, Stasiewicz, Samusenko; Kantor, Smal, Różycki, Wrycza.

Sędziowie: Bartosz Kaczmarek - Paweł Breske - Daniel Lipiński - Patryk Kasprzyk
Kary: 12min. (Stoczniowiec) - 20min. (GKS).

new / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.